į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » Naujienos
Lietuvos sporto varžybų anonsai

LNK ir Info TV televizijose startavo nauja rubrika "Lietuvos sportas". Joje žiūrovams pateikiama išsami informacija apie Lietuvoje vykstančias sporto varžybas, trenerių ir sportininkų komentarai, specialistų įžvalgos.

plačiau
 
Arabų kultūros dienų Lietuvoje kulminacija – futbolo aikštėje

Visą savaitę vyko „Arabų kultūros dienos Lietuvoje“. Vilniuje, Klaipėdoje ir Birštone lankėsi svečiai iš Egipto, Palestinos, Sirijos, Jordanijos. Konferencijose, kultūros ir sporto renginiuose lankėsi ir švedai, prancūzai, estai ir lenkai. Paskutiniu „Arabų kultūros dienų Lietuvoje“ renginiu tapo futbolo rungtynės tarp svečių ir Lietuvos sporto žurnalistų klubo „Press‘as“ komandų Vilniuje, „Sportimos“ manieže. Svečių komandą daugiausia sudarė egiptiečiai iš garsiosios Aleksandrijos bibliotekos, į pagalbą jie pasitelkė ir Lietuvoje gyvenančius tautiečius.

plačiau
 
Ką daro Švedijos moterys, kad nesusirgtų gimdos kaklelio vėžiu?

Pasak mano draugės, jau kelerius metus gyvenančios Švedijoje, atsakymas paprastas - švedes nuo vėžio saugo reguliarūs gimdos kaklelio tyrimai. Jis man persiuntė kelis straipsnius apie tai, todėl nieko nelaukdama perskaičiau juos, o tai, ką radau – dalinuosi su jumis.

plačiau
 
Lietuvių palankumas skiepams auga dėl pasitikėjimo medicinos mokslu

Lietuvos gyventojų palankumas skiepams per metus išaugo 12 punktų ir pasiekė 32 punktus. Tai reikšmingas pagerėjimas, paskelbė sociologinių rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanija TNS LT, įvertinusi skiepų reputacijos indekso pokytį. Tame pačiame tyrime teigiama, kad per tą patį laikotarpį žiniasklaida publikacijose, susijusiose su skiepais ir skiepijimu, apie vakcinaciją taip pat atsiliepė teigiamai: 42 proc. pranešimų buvo teigiami, 57 proc. – neutralūs ir tik 1 proc. – neigiami. Teigiama informacija apie skiepus publikacijose dažniausiai siejama su vakcinų efektyvumu, saugumu ir patikimumu.

plačiau
 
Klastingasis hepatitas: vieniems tik statistika, kitiems – skaudi realybė

Pastarosiomis dienomis žiniasklaidoje mirga antraštės apie virusinio hepatito A (VHA) proveržį Lietuvoje šiais metais. Visiems tėvams turėtų būti neramu, nes infekcija daugiausiai palietė vaikus Grigiškių pradinėje mokykloje, Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namuose ir romų bendruomenėje, kaip praneša Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras. Pavieniai VHA atvejai registruojami mokyklose, globos namuose, kitose įstaigose.
 

plačiau
 
Dalia Vencevičienė: vaikų sveikata pasiekė kritinį lygį, atėjo laikas tartis

Vilnius, 2012 m. spalio 5 d. Š.m. spalio 6 d., šeštadienį Vilniuje vyks diskusija „Nacionalinis tėvų forumas apie vaikų sveikatos stiprinimo politikos įgyvendinimą“. Renginyje bus diskutuojama ir tariamasi dėl šiuo metu visuomenėje daugiausiai diskusijų keliančių vaikų sveikatos sričių: mitybos ir fizinio aktyvumo, psichinės ir dvasinės sveikatos bei infekcinių  skiepais valdomų ligų.

plačiau
 
„E-AYF 2012“: Lietuviai tampa pavyzdžiu pasauliui, kaip dirbti su informacija be kriminalų ir politikos

Gegužės 1-7d. dienomis vykusioje Europos ir arabų kraštų organizacijų konferencijoje Aleksandrijos bibliotekoje Lietuvos radijo stotis „Laisvoji banga“ ir kultūros centras „In Actio“ pasaulio organizacijoms  pristatė socialinės žiniasklaidos ir visuomenės bendradarbiavimo projektą „Be kriminalų ir politikos“.

plačiau
 
Už žinias apie sveikatą – kelionė į Švediją

Ar žinote, kiek besilaukianti moteris gali išgerti alkoholio, kur reikia kreiptis norint atlikti prevencinius vėžio tyrimus, kiek gramų daržovių reikia suvalgyti per dieną? Jeigu manote, kad puikiai išmanote su sveikata susijusius dalykus, galite bandyti laimėti kelionę į Švedijos sostinę Stokholmą ir kitus su sveikata susijusius prizus.

plačiau
 
Gydytojų ir žurnalistų futbolo rungtynėse pralaimėjusių nėra

„Sportimos“ arenoje vyko futbolo rungtynės tarp Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto klubo ir Lietuvos gydytojų rinktinių. Po atkaklios kovos susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Abiejų komandų žaidėjai sutinka, kad šių varžybų tikslas ne nugalėti, o priminti, kad sportuojantis žmogus gali padėti sau apsisaugoti nuo sunkių susirgimų ir šias varžybas skyrė Tarptautinei kovos su vėžiu dienai paminėti.

plačiau
 
Kauno onkologijos ligoninėje nuotaiką skaidrins knyga

Per Kalėdas Kauno onkologijos ligoninėje duris atvėrė „Knygų klubo" bibliotekėlė, kurioje kasdienybę praskaidrinti galės ligoninėje besigydantys žmonės.

plačiau