į pradžią turinys susisiekite  
Apie mus » Naujienos
„E-AYF 2012“: Lietuviai tampa pavyzdžiu pasauliui, kaip dirbti su informacija be kriminalų ir politikos

"Mums džiugu, kad Lietuva turi nacionalinį transliuotoją, kuris ryžtasi pasipriešinti rinkos diktatui, atsisako lengvai parduodamų žinių ir pasirenka bendradarbiavimą su visuomene, leidžia jai dalyvauti radijo turinio kūrime, reaguoja į svarbiausius kultūrinius ir visuomeninius reiškinius, nepalieka nuošalyje tolerancijos ir lygių teisių temų, ieško pozityvių žinių. Ši patirtis mums yra be galo svarbi ir puikus pavyzdys, kaip gali būti mezgamas tarpkultūrinis dialogas“, – sako Machmudas Ezzat, Aleksandrijos bibliotekos Modernaus Egipto skyriaus vadovas.

 

„Mes pateikėme pavyzdį, kaip tradicinės komercinės žiniaklaidos priemonės jausdamos atsakomybę prieš klausytojus, renkasi kitokį kelią. Mums džiugu, kad tokį mūsų žingsnį įvertino tarptautinės organizacijos, tokios kaip „Jungtinių Tautų Organizacija“, „Earth charter organization”,„Peace child international“, „Qatar fundation“ ir kt.“ – sako „Laisvosios bangos“ vyriausioji redaktorė Dalia Vencevičienė. Pasak jos, radijo stotis „Laisvoji banga“ nuo 2011 metų pavasario įgyvendina „atviro kodo“ projektą, kurio metu radijo turinį be politikos ir kriminalų kuria aktyvūs radijo klausytojai, įvairių verslo ir visuomeninių, kultūros organizacijų atstovai. „Laisvoji banga“ tapo alternatyva tiems, kurie nori išgirsti  Lietuvos ir pasaulio naujienas kitu kampu. Informacijoje ieškome pozityvumo, orientuojamės į žmogaus evoliuciją, jo tobulėjimą, o mūsų klausytojas – veiklus žmogus nuo studento iki verslininko, kuriam visa tai svarbu,“ – sako D.Vencevičienė.

 

Radijo stotis „Laisvoji banga“ kartu su kultūros centru „In Actio“ nuo 2012 metų rudens pradės įgyvendinti naują radijo projektą, kurio metu klausytojai galės susipažinti su skirtingomis pasaulio kultūromis, jų tradicijomis, muzika, verslo ypatybėmis, įžymiais aktyviais žmonėmis, kuriančiais pridėtinę vertę. „Šis projektas bus dar vienu langu į pasaulį bei galimybe kievienam klausytojui dalyvauti jo atradimo procese“, – sako kultūros centro „In Actio“ prezidentas Andrius Bečys. Šio projekto partneriu bus garsioji Aleksandrijos biblioteka.

 

www.alfondas.lt

 

http://www.alfondas.lt/alf-naujienos/e-ayf-2012-lietuviai-tampa-pavyzdziu-pasauliui-kaip-dirbti-su-informacija-be-kriminalu-ir-politikos/

 

www.delfi.lt

http://sociumas.delfi.lt/verslas/ziniasklaida-be-kriminalu-ir-politikos.d?id=58861269